Založ si blog

RobertF. +ErikT. Podozriví z organiz. zločinu

Novinár Roman Cuprík sa sťažuje, že poslanci podozriví z páchania organizovanej trestnej činnosti Robert F. s Erikom T. na tlačovke v piatok 27.marca rečnili hodinu o Matovičovi, koronavíruse, nič nové síce novinárom nepovedali… Zato však na dobre mierené otázky ohľadom kauzy skorumpovaných sudcov, otázky priamo „na telo“ expremiéra Fica, neodpovedali a zbabelo utiekli.

Svedkovia totiž opisujú, ako M.Kočner korumpoval nielen sudcov, ale si aj cez R.Fica si vybavoval pomoc v rôznych kauzách. Bývalý podpredseda Okresného súdu BA1 Vladimír Sklenka je kľúčovým svedkom v kauze zadržaných a trestne stíhaných sudcov (sám priznal, že od M.Kočnera úplatky bral). V.Sklenka však nedávno vypovedal, že M.Kočner si počkal na R.Fica v garáži BONAPARTE, kde býval, a chcel od neho pomoc v kauze podnikateľa Milana Fiľa: „Fico sa mu pozdravil, vyšiel z auta, že servus, čo ty tu,“ opisoval, ako R.Fico oslovil M.Kočnera v garáži. Fico vlani vyhlásil, že sa s Kočnerom opakovane stretal, ale opisoval to ako náhodné stretnutia na verejných podujatiach: „Určite sa stalo, že som ho na nejakom plese stretol. Veď kto nepoznal p.Kočnera?“

Novinár Roman Cuprík sa sťažuje, že R.Fico sa zbabelým útekom opäť vyhol aj otázkam o tajných osobných stretnutiach s oligarchami v Hoteli DOUBLE TREE by Hilton patriacemu Jurajovi Širokému. Vo výpovedi v kauze podplácania sudcov hovoril o týchto stretnutiach Kočnerova bývalá pravá ruka P.Tóth. Podľa jeho výpovede mal Kočner blízky vzťah s podnikateľom Norbertom Bödörom a ten sa tiež pravidelne zúčastňoval na poradách tzv. „užšieho vedenia“ SMERu v bratislavskom hoteli Juraja Širokého.

„Tieto rokovania sa v čase, keď bol Fico ešte premiérom, spravidla uskutočňovali v hoteli DOUBLE TREE by Hilton v Bratislave na privátnom poschodí s prístupom len špeciálnym výťahom pre vybrané osoby. Týchto stretnutí a rokovaní sa zúčastňovali R.Fico, R.Kaliňák, J.Brhel, M.Výboh, J.Široký a N.Bödör,“ vypovedal P.Tóth.

VLASTNÍCKA SCHÉMA: Kto všetko sú tretinoví vlastníci hotela DOUBLE TREE?

FOTO r.2016: Fico+Trošková v podz.garáži DOUBLE TREE(autor: Ivan Katrinec)

Jeho slová podporuje aj fotograia, ktorú ešte v r.2016 odfotil Ivan Katrinec a zverejnil ju na svojom FB. Katrinec tvrdil, že R.Fico s M.Troškovou z podzemnej garáže hotela prešli niekam služobným vchodom, ktorý možno otvoriť len špeciálnou kartou. Následne neboli v hoteli ani reštaurácii ani na recepcii, ktorá sa tam práve konala. R.Fico nikdy na otázky o návštevách v hoteli J.Širokého neodpovedal, no týždenník Plus7dní odfotil R.Fica v DOUBLE TREE znova vo feb.2020.

FOTOSÉRIA feb.2020: FICO+kufrík v podz.garáži DOUBLE TREE(autor: Plus7dní)

Za 2.Ficovej vlády, v r.2013, časopis Plus7dní zas fotograficky zdokumentoval inú návštevu hotela J.Širokého. Objavil sa tam vtedajší hovorca Úradu vlády Erik Tomáš. Služobné auto nezaparkoval pred vchodom či v podzemných garážach, ale na trávniku pri susednej škole. E.Tomáš tvrdil, že sa na to nepamätá…

FOTO r.2013: Hovorca Fica Erik Tomáš na návšteve v DOUBLE TREE(autor: Plus7dní)

Novinári sa sťažujú, že poslanci SMERu a podozriví z páchania organizovanej trestnej činnosti Robert F. s Erikom T. na tlačovke v piatok 27.marca rečnili hodinu o Matovičovi, koronavíruse, nič nové nepovedali… Zato však na dobre mierené otázky „na telo“ expremiéra Fica neodpovedali, tlačovku radšej ukončili a zbabelo utiekli.

Na mieste je tu však otázka zásadnejšieho charakteru: Spomínajú si ešte páni novinári, ako v nie tak dávnej minulosti chodili v húfoch na tlačovky mafiána M.Kočnera, tzv. „podnikateľa“? Dnes na toto obdobie bude už asi málokto z nich hrdý. Najneskôr od vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej je pre všetkých súdnych novinárov najvyšší čas, nenechať sa pozývať na tlačové konferencie organizované osobami niekoľkonásobne podozrivými z podielania sa na organizovanej trestnej činnosti a to i v prípade, ak ide o tzv. „politikov“. Ak aj majú páni novinári nejaké dobré otázky „na telo“, o ktorých dávno dobre vedia, že títo tzv. „politici“ pred nimi vždy zutekajú… Asi by bolo vhodné nájsť pre položenie týchto dobre mierených a mienených otázok sprostredkovateľa, pred ktorým nikto len tak zbabelo neutečie. Dobrým tipom na takého sprostredkovateľa by mohli byť orgány činné v trestnom konaní. Čo tak predsavzatie, páni novinári, že o tzv. „politikoch“ menovite o Robertovi F., o Robertovi K. či o Erikovi T., informovať už len citáciami z budúcich tlačových brífingov a vyhlásení p.Slivku, hovorcu Prezídia PZ SR?

Drahí priatelia,
Pravidelne som na tomto blogu písala o organizovanom vykrádaní nami zaplatených daní. Tieto siete zločincov mali politické krytie na najvyšších miestach, ako vidno už pri pohľade na titulky niektorých z mojich článkov:

Na trestnej lavici sedí Kočner, hráč 2.ligy… NO a 1.LIGA NEHRALA?

JÁN KUCIAK písal o dvojici KALIŇÁK+POČIATEK… už 4 roky nazad

LUČANSKÝ kryje dvojicu KALIŇÁK+POČIATEK

LUČANSKÉHO človek od Kočnera bol aj pravou rukou ČIŽNÁRA

Ako Kočner s TRNKOM kryli tunel ŠIROKÝ

TRNKA prijal sestru FICA na Gen.prokuratúru bez praxe

Kočner z väzenia: Zradil ma MAMOJKA či FICO?

… A práve menovaní si dodnes beztrestne užívajú svoj bezstarostný život. Teda vlastne: menovaní okrem J.KUCIAKA, ktorí práve kvôli pomenúvaniu ich podvodov, krádeží a korupcie o svoj život a život svojej milovanej snúbenice prišiel. A verte, že oni dvaja neboli žiaľ prví s podobným osudom… Ešte za 1.vlády R.Fica, 10 rokov pred vraždou J.Kuciaka, podľa rovnakého scenára zavraždili investigatívneho novinára na voľnej nohe Paľa Rýpala. Podrobnosti nájdete v mojom predošlom článku:
Vražda novinára štátnou mafiou už za 1.vlády R.Fica

GENDER expert Pietruchová trepe dve na 3

22.05.2020

Riaditeľka Odboru rodovej rovnosti opustila v stredu svoj úrad na Ministerstve práce..(MPSVaR) so slovami… Oľga Pietruchová: „O zmene k lepšiemu po voľbách sa v agende práv žien, rodovej rovnosti a ľudských práv naozaj povedať nedá. MPSVaR pod vedením „posledného križiaka“ mení spätne naše odborné stanoviská a núti akceptovať pripomienky Konferencie [...]

Gen. prokurátor obvinil šéfa opozície z miliardovej krádeže

21.05.2020

Gen.prokurátor JČ v pondelok obvinil jedného z najbohatších ľudí v krajine RF z účasti na krádeži jednej miliardy pri podvode v štátnych firmách, spáchanom v rokoch 2014-2015. Uviedla to agentúra Reuters s pripomienkou, že oligarcha RF už utiekol do Ameriky. Stalo sa tak po tom, čo jeho strana SD, ktorej bol predsedom a poslancom v parlamente, stratila po voľbách moc. Hovorcu [...]

U Richtera zabarikádovaná LGBTikona. Konečne končí

20.05.2020

Povieme si 2 veľmi podobné príbehy dvoch vysoko postavených štátnych úradníčok, z ktorých iba jeden skončil happy-endom… 26.sept.2019 pikantnú kauzu otvoril denník NovýČAS: Zamestnankyňa kancelárie prezidentky Henrieta Hajtová na sociálnej sieti zdieľala príspevok, v ktorom 50-tisíc účastníkov Národného pochodu za život nazvala: „Inkvizítori. Pokrytci. [...]

Branislav Gröhling

Gröhling potvrdil, že sa diskutuje o zrušení deviateho ročníka

27.05.2020 14:08, aktualizované: 14:34

Podľa ministra školstva Branislava Gröhlinga to však bude rozhodnutie odborníkov.

Austrália firmy banské daň štát príjmy očakávania

Ťažobná spoločnosť zrejme zničila 46-tisíc rokov staré archeologické nálezisko v Austrálii

27.05.2020 13:44

Stalo sa tak počas rozširovania bane na ťažbu železa v západoaustrálskom regióne Pilbara.

Vydra

Návrh obstarania radarov predloží Naď do konca roka, nákup 4x4 sa ruší

27.05.2020 13:01

Samotný proces obstarávania radarov má pokračovať do 30. septembra. Zmenu termínov schválila vláda. Nákup viacúčelových taktických vozidiel 4x4 vláda zrušila.

Jozef Lenč

Lenč: Misky váh sa v Smere preklápajú, Pellegrini má v rukách tromfy

27.05.2020 12:00

Podľa politológa Jozefa Lenča môže mať Pellegrini rukách tromfy, ktoré hrajú v jeho prospech.

Mária Benová

Vyštudovala som psychológiu na Trnavskej univerzite. V praxi som sa venovala väzňom a narkomanom. Som vydatá a mám 4 deti. Hrám na klavíri, rada čítam a chodím do prírody. Kandidujem za hnutie OĽaNO s č.100.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 898410x
Priemerná čítanosť článkov: 13612x

Autor blogu